Modlitwa do świętego od spraw beznadziejnych

Św. Judy Tadeusza to święty od spraw beznadziejnych. Jeden z 12 apostołów, był zaliczany do grona męczenników. Dziś modlą się przez niego ludzie w sprawach beznadziejnych.

O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.
O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

8 myśli w temacie “Modlitwa do świętego od spraw beznadziejnych

 1. Mirek

  Gorąca prośba do św. Judy Tadeusza o wstawiennictwo u Miłosiernego Chrystusa za uzdrowienie duszy, nawrócenie serca mojej żony Hani i jej powrót wraz z dziećmi do domu. Także serdeczna prośba o uzdrowienie naszych relacji małżeńskich.

  Odpowiedz
 2. GZ

  Święty Judo Tadeuszu, proszę wstaw się za mną u Boga i poproś o pomoc w mojej sprawie. Dziękuję za dotychczasową pomoc.

  Odpowiedz
 3. Zbyszek

  Bardzo proszę .św.Judę o wstawiennictwo u pana naszego .jesteśmy z żoną rolnikami nasze plony tej wiosny bardzo ucierpiały mamy przez to spore kłopoty jesteśmy razem już 18 lat i nie mamy dzieci okazało się że to moja wina bardzo proszę o modlitwę bo tak naprawdę nie wiem po co jestem na tym świecie.

  Odpowiedz
 4. Grzybkowska Barbara

  Sw Tadeuszu Judo proszę o cud uzdrowienia wnuka Olafa uzdrowienie na duszy i ciała córek z rodzinami, męża i mnie, rozwiązanie spraw trudnych beznadziejnych u córek,u mnie, szczęśliwą zamianę mieszkania,o uwolnienie od wszelkiego zła wrogów widzialnych i niewidzialnych, znalezienie dobrej pracy dla córek,dla Grażyny o zrobienie odpowiedniej specjalizacji lekarskiej

  Odpowiedz
 5. Kamila

  Proszę Św. Judo o powrót Pawła do mnie i do rodziny. Błagam a łaskę powrotu miłości, otwarcia oczu i serca na mnie. Żeby zrozumiał, że zabłądził i kocha mnie, dzieci, dom, naszą rodzinę. Św. Judo wstaw się w mojej intencji, rodzina i uczucia są najważniejsze. Pomóż mi w tej trudnej sytuacji. Ufam i czekam na powrót Pawła.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *