Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - lujza

Strony: [1]
1
Kościół Katolicki / Czy niepłacenie abonamentu to grzech?
« dnia: Grudnia 28, 2014, 11:23:29 pm »
Abonamentu nigdy nie płaciłam i nie płacę. Nie mam TV choć czasami oglądam coś z ipla. A jeśli miałabym TV i oglądała. Czy uważacie że niepłacenie abonamentu to grzech?

2
Kościół Katolicki / Czy niepłacenie zusu to grzech?
« dnia: Grudnia 28, 2014, 11:22:14 pm »
Mąż pracuje za granicą, ja dorabiam na umowę o dzieło. Nie płacimy ZUS-u w Polsce. Żyjemy na średnim ale lepszym niż wiele osób poziomie... choć na pieniądze mąż pracuje ciężko. Pewna taka powiedzmy lokalna plotkara i kobieta, która lubi wszystkim wszystko wytykać choć jej rodzina wcale nie jest idealna zaczęła mnie zaczepiać przy okazji przed świątecznej spowiedzi... że nie płacę ZUS-u.

Jak sądzicie czy to grzech?

3
Kościół Katolicki / Ile dajecie księdzu po kolędzie?
« dnia: Grudnia 28, 2014, 11:14:20 pm »
Ja od lat daje 20 zł, niekiedy 10 EURO. Przyjaciółka powiedziała mi że to potwornie mało tym bardziej, że mój mąż pracuje za granicą (dlatego dajemy czasem EURO). Wiem jednak że jemu chleb nie przychodzi tak łatwo i dlatego nie rozrzucam pieniędzy na lewo i prawo moja mama mówi że "każdy banknot 3 razy obejrzę nim go wydam" :P

4
Kościół Katolicki / Czy kościół powinien angażować się w politykę?
« dnia: Grudnia 28, 2014, 11:10:39 pm »
Czy rozmowy na temat polityki, sytuacji gospodarczej podczas wizyt duszpasterskich jeśli ksiądz nie mówi na jaką partię głosuje są ok? A może nie powinien się wypowiadać w tych kwestiach?

Strony: [1]