Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - magawa23

Strony: [1]
1
Życie a wiara / Odp: Czy palenie śmieci to grzech?
« dnia: Grudnia 23, 2015, 06:46:45 pm »
IMO grzech. Mam gazowe ogrzewanie i z pokorą patrzę na ludzi w okolicy którzy mają węglowe i JEDEN mały kontener na podwórku. My dwa duże...

2
Kościół Katolicki / Odp: siostra zakonna lekarz
« dnia: Grudnia 23, 2015, 06:45:17 pm »
Tak są takie siostry.

3
Kościół Katolicki / Odp: Jak często trzeba się spowiadać
« dnia: Grudnia 23, 2015, 06:45:03 pm »
Zawsze myślałem, że spowiadać trzeba się dwa razy do roku: przed każdymi świętami. Pewna znajoma, która jest bardzo gorliwą katoliczką twierdzi jednak, że spowiedź przed świętami Bożonarodzeniowymi nie jest konieczna. Czy to prawda? Czy wystarczy zatem spowiedź raz w roku?

Dokładnie raz w roku przed świętami Wielkanocnymi musisz.

4
Kościół Katolicki / Wino na stole wigilijnym
« dnia: Grudnia 23, 2015, 06:44:38 pm »
Mój niedawno poznany chłopak (a właściwie narzeczony) będzie u mnie w domu przy wigilijnym stole. Właśnie wracamy z zakupów... gdzie on zakupił 2 butelki wina :/

Zapytałam go po co??? On wyraźnie zaznaczył że na wigilijny stół. Powiedziałam że nie toleruje pijaństwa. A on że będzie tam 6 osób to 2 butelki to nie jest wcale dużo i takie głupie tłumaczenie. Połuciliśmy się. Nie cierpię alkoholu. A alkohol na Wigilii to już chyba naprawdę przegięcie i nie zgodne z doktryną kościoła???

Strony: [1]