Autor Wątek: Czy wiara w Chrystusa to wiara że mi się uda?  (Przeczytany 1897 razy)

lanacia

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Czy wiara w Chrystusa to wiara że mi się uda?
« dnia: Listopada 15, 2013, 10:19:11 pm »
Dziś w pewnym radio na M. słyszałam jak ksiądz opowiadał że Chrystus miał kogoś uzdrowić a nie uzdrowił... nie udało mu się bo ludzie w niego nie uwierzyli. Apropo czy ktoś zna ten konkretny fragment Biblii?

Druga sprawa to czy to oznacza, że jeśli uwierzę w Chrystusa że pomoże mi przezwyciężyć moje problemy życiowe to mi się to uda?

parafianin.grzesiek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Czy wiara w Chrystusa to wiara że mi się uda?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 15, 2013, 10:26:19 pm »
ciekawie sformuowane... czyli jesli pije za duzo to jesli uwierze w Boga przestane pic?

martynka20

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Czy wiara w Chrystusa to wiara że mi się uda?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 18, 2013, 02:47:44 pm »
ciekawie sformuowane... czyli jesli pije za duzo to jesli uwierze w Boga przestane pic?

jeśli głęboko wierzysz w Boga to nie pijesz by nie robić mu przykrości...

luna32

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Czy wiara w Chrystusa to wiara że mi się uda?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 29, 2014, 12:15:10 pm »
Myślę że dobry człowiek to człowiek optymista. Ale nie taki, który nie robi nic i liczy na to że mu się coś uda, ale taki optymista który ciężko pracuje nad sobą i wierzy że będzie lepiej... a gdy nawet nie wychodzi nie poddaje się.

panMonte

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Legnica
Odp: Czy wiara w Chrystusa to wiara że mi się uda?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 09, 2014, 04:46:08 pm »
Myślę że dobry człowiek to człowiek optymista. Ale nie taki, który nie robi nic i liczy na to że mu się coś uda, ale taki optymista który ciężko pracuje nad sobą i wierzy że będzie lepiej... a gdy nawet nie wychodzi nie poddaje się.
I dlatego potem właśnie takim ludziom się udaje. Trzeba tylko dążyć do celu i wiedzieć, że kiedyś go osiągniesz.