Autor Wątek: Płodzenie dziecka przed ślubem?  (Przeczytany 1537 razy)

panna.malwinka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Płodzenie dziecka przed ślubem?
« dnia: Listopada 12, 2013, 10:06:37 am »
Moja rodzina i rodzina mojego narzeczonego to rodziny wierzące i praktykujące. Choć mieszkamy 50 km od siebie nigdy nie było w czasie naszego "chodzenia" nocowania w jednym łóżku, np u mnie czy u niego. Nigdy też nie było zamykania jego czy mojego pokoju na klucz, zawsze teściowa wchodziła raz na pół godziny i przynosiła nam ciastka, herbatkę czy po prostu wchodziła z kontrolą :]

Sytuacja diametralnie zmieniła się po dwóch wizytach moich rodziców u teściów i odwrotnie i ustaleniu daty ślubu. Teraz to wygląda tak. Jest niedziele późne popołudnie teściowa mówi: "Malwinko, może przenocujesz u nas, nie chce żeby Cie Grzesiu po nocy odwoził bo nie lubię gdy sam jedzie autem jak jest ciemno. A jutro dzień wolny więc nie idzie się do pracy, jutro Cie zawiezie." Jeszcze miesiąc temu specjalnie mój brat albo tata musiał jeździć po mnie w takiej sytuacji co wiązało się z kosztami (100 km w końcu samochodem to kosztuje). Teraz jest zupełnie inaczej... do tego zamykamy sobie drzwi na klucz.

Ostatnio we wszystkich świętych byłam u teściów, oni pojechali do jakiś znajomych. Dawniej byłby wymóg, że "Grzesiu" nie może zostać ze mną sam. Teraz został... i nawet próbował dostać się do zakazanych owoców...

Nie wiem czy to normalne że jak jest zaplanowany ślub to teściowe przestają całkowicie zwracać uwagę na czystość przedmałżeńską? Przecież obojętne czy stałoby się to dzień przed ślubem czy rok czy miesiąc to jest ten sam grzech nieczystości!

ignacy.waldemar

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Płodzenie dziecka przed ślubem?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2013, 12:23:52 pm »
Czasami jest tak, że gdy się kogoś bardzo pilnuje to efekt jest odwrotny. Skoro nie daliście teściowej i teściowi (bo w moim przypadku to raczej ten drugi miał za złe wspólne nocowanie) podejrzeń przez czas jaki się znacie to teraz zyskali do Was zaufanie.

Ewentualnie spłodzone w tym czasie dziecko będzie miało i tak zagwarantowanych rodziców: przecież bierzecie niedługo ślub.

malwina34

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Płodzenie dziecka przed ślubem?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 13, 2013, 09:46:25 am »
moim zdaniem to jeden z testów teściowej przed ślubem, czy się nadajesz...

panna.malwinka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Płodzenie dziecka przed ślubem?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 13, 2013, 10:29:59 am »
sądzisz że jak zgrzeszymy to teściowa odwoła ślub?

wwwitek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Płodzenie dziecka przed ślubem?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 13, 2013, 12:00:17 pm »
Mojemu kumplowi jego matka, czyli teściowa przyszłej żony, która była bardzo za kościołem powiedziała, żeby zaplodnił dziewczynę przed ślubem. Wszystko po to by sprawdzić czy jest płodna. Bo jakby nie zapłodnił to by ślubu nie było pewnie.

noebezarki

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Płodzenie dziecka przed ślubem?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 13, 2013, 09:44:17 pm »
Heh, test teściowej rozbawiło mnie to :]

matiko336

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Odp: Płodzenie dziecka przed ślubem?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 05, 2014, 03:56:32 pm »
Jest to bez wątpliwości grzechem. Ale jak już się zdarzy to trudno.