Autor Wątek: Jak się można modlić o żonę?  (Przeczytany 2449 razy)

geliteleo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Jak się można modlić o żonę?
« dnia: Listopada 09, 2013, 12:36:44 pm »
Jestem głęboko wierzący. Zawsze starałem się dużo modlić. Dochodzę do pewnego momentu w życiu, w którym czuje się samotny. Chciałbym mieć żonę i spłodzić potomstwo. To chyba normalne pragnienie każdego dojrzałego psychicznie mężczyzny. Nie mogę jednak znaleźć sobie wybranki. Spotkanie kogoś przypadkowo graniczy z cudem. Pracuje jako informatyk w firmie gdzie jest 35 mężczyzn i 3 kobiety, które zresztą i tak są "zajęte", nie mam innych znajomych poza tymi ze studiów: na studiach byli sami mężczyźni. Gdy się spotykamy to sami. Bez osób towarzyszących. Kilku kolegów ma żony, nie spotyka się z nami. Inni, ci wolni, mają podobny problem...
Spotkanie żony w kościele nie jest łatwe. W kościele są ciągle ci sami ludzi, te same twarze a gdy przyjdzie jakaś ładna dziewczyna to okazuje się że przyszła z narzeczonym po ślub...
Próbowałem zaczepiać różne dziewczyny na ulicy lecz niestety nie wychodzi mi to... poznałem w ten sposób 3 dziewczyny, umówiłem się z nimi na randki. Rozmawialiśmy i niestety się okazało że to osoby delikatnie rzecz biorąc niereprezentujące nic sobą...
Modlę się o żonę, jednak nie wiem czy modlić się o konkretną dziewczynę która mi sie podoba czy o jej pojawienie się w moim życiu. Chyba powinienem o to drugie. Czy wy modlicie się w podobny sposób? Czy komuś udało się w ten sposób wymodlić żonę?

niedzielnaforumowiczka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Jak się można modlić o żonę?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 10, 2013, 06:16:26 pm »
Myślę, że modlić musisz się przede wszystkim szczerze. Masz taki problem że nie jesteś już bardzo młody a niestety w wieku powyżej 30 lat wszystkie prawie dziewczyny są zajęte.... Wbrew temu co podają media kobiety wcale nie lubią tak starszych mężczyzn. Lubimy w swoim wieku, ba ja nawet lubie młodszych.

Myślę ze powinieneś ruszyć się gdzieś między ludzi. Dobrym kierunkiem mogą być wspólnoty katolickie. Wiele parafii organizuje równiez rozmaite wycieczki, wyjazdy... tam można poznać ludzi. Trochę mniej religijnie - serwisy ogłoszeń matrymonialnych. Czemu nie? To dobry sposób znam parę która się w ten sposób poznała i są bardzo szczęśliwi. Bardzo dobrze, że chociaż napisałeś na forum modlitwa.info może Twoja przyszła żona przeczyta ten post i tak się poznacie? :P

martynka20

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Jak się można modlić o żonę?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 18, 2013, 02:48:12 pm »
A dziewczyny się modlą o męża...

lubiechodzicdokosciola

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Jak się można modlić o żonę?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 24, 2013, 07:13:24 pm »
Myślę ze powinieneś ruszyć się gdzieś między ludzi. Dobrym kierunkiem mogą być wspólnoty katolickie. Wiele parafii organizuje równiez rozmaite wycieczki, wyjazdy... tam można poznać ludzi. Trochę mniej religijnie - serwisy ogłoszeń matrymonialnych. Czemu nie? To dobry sposób znam parę która się w ten sposób poznała i są bardzo szczęśliwi. Bardzo dobrze, że chociaż napisałeś na forum modlitwa.info może Twoja przyszła żona przeczyta ten post i tak się poznacie? :P

Dodam jeszcze dużymi literami: PIELGRZYMKI! Tam poznało się naprawdę wiele par.

matiko336

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Odp: Jak się można modlić o żonę?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 09, 2014, 07:16:53 pm »
Módl się własnymi słowami tak jak podpowiada Ci serce. Bóg wysłucha wtedy twojej modlitwy.

cuncilgnu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Sławków
Odp: Jak się można modlić o żonę?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 10, 2014, 05:29:29 pm »
Módl się codziennie o to co chcesz by się zmieniło. Wiara pomaga, musisz mieć wizję znalezienia małżonki i ją przedstawiać przed Bogiem