Autor Wątek: W Wielki Piątek do pracy  (Przeczytany 1338 razy)

fasa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
W Wielki Piątek do pracy
« dnia: Kwietnia 16, 2014, 09:51:19 am »
Powiedzcie mi czy ktoś na tym forum uważa, że chodzenie Wielki Piątek do pracy jest normalne??? Pytam się kto to wymyślił?

nocnica

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: W Wielki Piątek do pracy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 16, 2014, 12:39:44 pm »
Byłabym raczej bardzo zawiedziona, gdyby w przypadku wypadku nie przyjechała żadna policja ani karetka, bo mają akurat wolne. Pewne rodzaje pracy nie mają wolnego tylko dlatego, że jest święto.

wwwitek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: W Wielki Piątek do pracy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 16, 2014, 05:16:21 pm »
Byłabym raczej bardzo zawiedziona, gdyby w przypadku wypadku nie przyjechała żadna policja ani karetka, bo mają akurat wolne. Pewne rodzaje pracy nie mają wolnego tylko dlatego, że jest święto.

Lekarze, policjanci, strażacy to zupełnie inne "zawody". Zawody z powołaniem. Tu mowa np. o ludziach którzy sprzedają w sklepach spożywczych. Nie da się zrobić zapasu jedzenia na 4 dni???

nocnica

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: W Wielki Piątek do pracy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 16, 2014, 05:19:33 pm »
Ja wiem, ale temat mówił ogólnie o pracy, bez precyzowania wyjątków :P

matiko336

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Odp: W Wielki Piątek do pracy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 16, 2014, 05:22:15 pm »
Jest to normalny dzień pracujący. Msze są do wieczora , dlatego na pewno zdążysz , aby uczestniczyć w tym dniu w kościele podczas męki Jezusa.

wwwitek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: W Wielki Piątek do pracy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 16, 2014, 05:30:17 pm »
Jest to normalny dzień pracujący. Msze są do wieczora , dlatego na pewno zdążysz , aby uczestniczyć w tym dniu w kościele podczas męki Jezusa.

Tylko co to za uczestnictwo w mszy, jak prace konczysz o 17 dojazd godzine i co prosto do kosciola?