Autor Wątek: Jak znaleść odpowiednią osobę.  (Przeczytany 1597 razy)

matiko336

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Jak znaleść odpowiednią osobę.
« dnia: Kwietnia 11, 2014, 05:43:51 pm »
Jest strasznie dużo osób płci przeciwnej. Skąd mam wiedzieć , która osoba jest odpowiednia dla mnie ?

paula85

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Odp: Jak znaleść odpowiednią osobę.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 11, 2014, 06:10:56 pm »
Jest strasznie dużo osób płci przeciwnej. Skąd mam wiedzieć , która osoba jest odpowiednia dla mnie ?

przede wszystkim taka która ciebie chce i tobie sie podoba :]

magda.l

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Jak znaleść odpowiednią osobę.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 16, 2014, 07:40:20 am »
Taka osoba w której nie widzisz jedynie pociągu fizycznego ale także fascynuje Cie intelektualnie. Osoba, która lubi podobne rzeczy, podobnie spędzać czas, ma podobną dietę (to bardzo ważne w małżeństwie) i z taką z która potrafisz się podzielić obowiązkami i zbudować prawdziwy dom.
I przemówił BÓG: "Oto dałem wam wszelką roślinność wydającą nasienie, która jest na powierzchni całej ziemi, i wszelkie drzewo, na którym jest owoc drzewa wydający nasienie. Niech wam to służy za pokarm." Psalm 115

mietb

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Zamość
Odp: Jak znaleść odpowiednią osobę.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 19, 2014, 10:37:23 pm »
Niestety na to nie ma recepty. Nawet nikt przyjaciel czy znajomy nie powinien decydować który partner(ka) jest dobry(a) a który zły(a). Każda decyzja musi był twoja

limited

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: sochaczew
Odp: Jak znaleść odpowiednią osobę.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 22, 2014, 05:14:13 pm »
A moim zdaniem kiedy spotkasz tą osobę będziesz już wiedzieć. Takie wybieranie z tłumu jak towaru w markecie nie ma nic wspólnego z miłością i szczęściem.

mietb

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Zamość
Odp: Jak znaleść odpowiednią osobę.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 26, 2014, 08:08:17 am »
Drugą osobę sama również kształtujesz. Często zdarza się, że kobieta wychodzi za mąż za pijaka, rozwód i znów pijak. Może powinna sama pomyśleć dlaczego mąż woli wódkę od niej, Najczęsciej pije bo nie chce słuchać ciągłego gderania zony