Autor Wątek: Żona pije alkohol a ja ją bije  (Przeczytany 2401 razy)

ignacy.waldemar

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Żona pije alkohol a ja ją bije
« dnia: Listopada 11, 2013, 06:03:03 pm »
Moja żona ma problemy z alkoholem. Ostatnie nadużycie miało miejsce w piątek zeszłego tygodnia. W sobotę o 14 godzinie ledwo co trzymała się w pionie. Dziś znowu sięgnęła po alkohol, gdy zacząłem się z nią szarpać o puszkę piwa uciekła do łazienki by je wypić. Niestety zamknęła się. Zgasiłem więc światło i zacząłem straszyć duchami, to osoba która boi się ciemności więc wyszła. Dostała kilka klapsów i obiecała że piwa już nie tknie. Niestety znowu sięgnęła po tę puszę piwa. Wtedy nie wytrzymałem zdjąłem jej spodnie i uderzyłem energicznie kilka razy. Powiedziała że poda mnie na policje.

Smerf

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Żona pije alkohol a ja ją bije
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2013, 09:50:28 am »
A może żona ma jakiś problem o którym nie potrafi porozmawiać z nikim z różnych powodów. Zamiast ją bić radzę ją przytulić i spróbować porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej. Takie zachowanie to klasyczny przykład zwrócenia na siebie uwagi (niestety powód tego zachowania możesz dowiedzieć się tylko Ty).
"A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata"

german

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Żona pije alkohol a ja ją bije
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 13, 2013, 11:03:07 pm »
zona pracuje czy nie pracuje?

majkelo25

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Stalowa Wola
Odp: Żona pije alkohol a ja ją bije
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 03, 2014, 02:27:27 pm »
nie traktuj jej jak dziecka, tylko jak żonę, myśle, ze "klapsy" nic nie dadza, pamietaj kobietę nawet kwiatkiem...

matiko336

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Odp: Żona pije alkohol a ja ją bije
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 05, 2014, 09:07:52 am »
Czy ty wogóle wierzysz w Boga. Jeżeli żona pije to jest jej problem w którym trzeba jej pomóc. Bicie jej nic nie zmieni.

ignacy.waldemar

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Żona pije alkohol a ja ją bije
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 05, 2014, 12:11:20 pm »
Czy ty wogóle wierzysz w Boga. Jeżeli żona pije to jest jej problem w którym trzeba jej pomóc. Bicie jej nic nie zmieni.

wierzę, ale czasami brak mi słów... wczoraj nie mieliśmy alkoholu w domu ja wyszedłem na chwilę na działkę a ona poszła na pobliską stację benzynową po litr wódki (kupiony dużo drożej niż w sklepie) gdy wróciłem pół litra było już wypite... na szczęscie opanowałem się przed biciem ale ona już leżała

hubmlyn

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: Żona pije alkohol a ja ją bije
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 05, 2014, 08:43:29 pm »
Cóż, może dowiedz się o tym gdzie możesz zgłosić problem alkoholowy żony. Najlepiej do specjalisty z klubu AA. Może oni pomogą żonie wyjść z nałogu. Ona przestanie pić a Ty nie będziesz miał wyrzutów, że ją uderzyłeś.

panMonte

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Legnica
Odp: Żona pije alkohol a ja ją bije
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 06, 2014, 12:05:12 pm »
okaż żonie więcej uczucia i poświęć jej więcej czasu.. Wiem co mówię, małymi kroczkami do celu, moja kobieta już nawet raz w tygodniu nie chce pić.. Jak będziesz myślał, że się nie uda to na pewno się nie uda.

nocnica

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: Żona pije alkohol a ja ją bije
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 16, 2014, 04:47:42 pm »
Bicie to żadne rozwiązanie. Oprócz AA może warto zwrócić się najpierw do psychologa, psycholodzy nie gryzą, a mogą pomóc zrozumieć problem. I to razem na terapię, bo to nie tylko jej problem.