Wiara > O wierze w Boga

chodzenie do kościoła

(1/1)

pietro51:
czy chodzicie do kosciola ja nie chodze nie potrzebuje chodzic do kosciola ab pokazywac calemu swiatu jak bardzo kocham boga czy wy rowniez tak sądzicie odpisujcie

karol33:

--- Cytat: pietro51 w Kwietnia 06, 2014, 06:55:44 pm ---czy chodzicie do kosciola ja nie chodze nie potrzebuje chodzic do kosciola ab pokazywac calemu swiatu jak bardzo kocham boga czy wy rowniez tak sądzicie odpisujcie

--- Koniec cytatu ---

a ja chodze i to po nie po to by pokazywac calemu swiatu...

a czy modlisz sie wogule i myslisz o bogu?

ewa.l:

--- Cytat: karol33 w Kwietnia 06, 2014, 07:22:30 pm ---
--- Cytat: pietro51 w Kwietnia 06, 2014, 06:55:44 pm ---czy chodzicie do kosciola ja nie chodze nie potrzebuje chodzic do kosciola ab pokazywac calemu swiatu jak bardzo kocham boga czy wy rowniez tak sądzicie odpisujcie

--- Koniec cytatu ---

a ja chodze i to po nie po to by pokazywac calemu swiatu...

a czy modlisz sie wogule i myslisz o bogu?

--- Koniec cytatu ---

ja tez chodze w kazda niedziele i obowiazkowe w kazde swieto

matiko336:
Chodzenie do kościoła to nie pokazywanie ludziom jak kochasz Bogu , tylko spotkanie z nim. To właśnie jemu pokazujesz jak bardzo go kochasz.

pifou:
stromectol kaufen stromectol rezeptfrei kaufen  stromectol ohne rezept
stromectol 3 mg tabletten kaufen stromectol kaufen österreich  stromectol rezeptfrei kaufen online apotheke
stromectol kaufen schweiz stromectol kaufen österreich  stromectol rezeptfrei kaufen
stromectol 3 mg tabletten kaufen stromectol kaufen österreich  stromectol kaufen österreich
stromectol tabletten kaufen rezeptfrei stromectol kaufen österreich  stromectol kaufen apotheke
stromectol ohne rezept kaufen stromectol kaufen österreich  stromectol tabletten kaufen rezeptfrei

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej