Autor Wątek: Rekolekcje  (Przeczytany 1167 razy)

matiko336

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Rekolekcje
« dnia: Kwietnia 06, 2014, 05:28:33 pm »
Czemu w szkołach ludzie mają obowiązek chodzenia na rekolekcje w czasie lekcji ? Powinno być to po lekcjach , a nie narzucone w czasie i sprawdzanie obecności.

karol33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Rekolekcje
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2014, 08:44:43 am »
Czemu w szkołach ludzie mają obowiązek chodzenia na rekolekcje w czasie lekcji ? Powinno być to po lekcjach , a nie narzucone w czasie i sprawdzanie obecności.

Po lekcjach dzieci nie miałyby czasu. Rekolekcje trwają przeciez 2-3h dziennie. Mój siostrzeniec z gimnazjum wraca ok 14 - 16 zje obiad i już jest 18. Na którą miałby iść do kościoła? na 19 i siedzieć tam do 21-22?

hubmlyn

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: Rekolekcje
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 07, 2014, 01:04:16 pm »
Nie spotkałem się z tym by w moim mieście sprawdzana była obecność na rekolekcjach. Dzieci idą w trakcie lekcji i tyle, wiadomo, że nie wszystkie są katolikami i co oni by mieli nieobecność?

Ksenia

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Żychlin
Odp: Rekolekcje
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 12, 2014, 08:44:49 am »
Nie spotkałem się z tym by w moim mieście sprawdzana była obecność na rekolekcjach. Dzieci idą w trakcie lekcji i tyle, wiadomo, że nie wszystkie są katolikami i co oni by mieli nieobecność?

Ja pamiętam z czasów podstawówki i liceum że były rozdawane karteczki i jak się ich nie przyniosło do szkoły to była za ten dzień nieobecność którą musiał normalnie usprawiedliwić rodzic.

pifou

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
furosemid online rezeptfrei lasix rezeptfrei schweiz lasix online bestellen
« Odpowiedź #4 dnia: Października 08, 2022, 12:24:53 pm »
furosemid online rezeptfrei lasix ohne rezept bestellen  lasix ohne rezept
lasix rezeptfrei schweiz lasix ohne rezept bestellen  lasix kaufen ohne rezept
lasix online bestellen ohne rezept lasix ohne rezept bestellen  lasix rezeptfrei österreich
lasix ohne rezept kaufen lasix ohne rezept bestellen  lasix online bestellen ohne rezept
lasix kaufen apotheke lasix ohne rezept bestellen  furosemid ohne rezept kaufen
lasix rezeptfrei kaufen lasix ohne rezept bestellen  furosemid rezeptfrei bestellen