Autor Wątek: Mięso  (Przeczytany 1468 razy)

matiko336

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Mięso
« dnia: Kwietnia 06, 2014, 12:38:57 pm »
Skoro  Jezus kazał nie zabijać stworzeń. Skoro stworzył zwierzęta to czemu chsześcijanie je jedzą. Ja uważam , że to grzech.

brajan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Mięso
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 06, 2014, 02:30:14 pm »
Skoro  Jezus kazał nie zabijać stworzeń. Skoro stworzył zwierzęta to czemu chsześcijanie je jedzą. Ja uważam , że to grzech.

cytat z Biblii?
27 kwietnia 2014 - JP II

panMonte

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Legnica
Odp: Mięso
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 09, 2014, 05:12:56 pm »
Ewolucja zmusiła nas do tego, aby nasz organizm otrzymywał białko z mięsa itp. Czasy, gdy ludzie siedzieli na drzewie i schodzili z niego tylko w celu zdobycia korzonek dawno minęły. Z czasem potrzebowaliśmy więcej energii do produkcji pożywienia (głównie praca w polu- wiadomo, że lekka nie jest). To nie chodzi o to, że to grzech, albo że zabijamy stworzenie jakieś, chodzi o to, że jak byśmy nie jedli mięsa to mielibyśmy słabe społeczeństwo czyt. upośledzone.

magda.l

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Mięso
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 16, 2014, 07:35:36 am »
Ewolucja zmusiła nas do tego, aby nasz organizm otrzymywał białko z mięsa itp. Czasy, gdy ludzie siedzieli na drzewie i schodzili z niego tylko w celu zdobycia korzonek dawno minęły. Z czasem potrzebowaliśmy więcej energii do produkcji pożywienia (głównie praca w polu- wiadomo, że lekka nie jest). To nie chodzi o to, że to grzech, albo że zabijamy stworzenie jakieś, chodzi o to, że jak byśmy nie jedli mięsa to mielibyśmy słabe społeczeństwo czyt. upośledzone.

co za głupoty, dawno większych nie czytałam.

1. Największe umysły tego świata to wegetarianie (np. Einstein, Da Vinci)
2. Najlepsi maratończycy są z Etiopii. Tam dominuje dieta starożytnych Indii, czyli dieta wegetariańska a ściślej wegańska! A Nawiasem mówcą gdy biegną jedzą banany a nie mięso.
I przemówił BÓG: "Oto dałem wam wszelką roślinność wydającą nasienie, która jest na powierzchni całej ziemi, i wszelkie drzewo, na którym jest owoc drzewa wydający nasienie. Niech wam to służy za pokarm." Psalm 115