Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
61
Na każdy temat / Odp: Co sądzicie o eutanazji?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anzelika dnia Kwietnia 13, 2015, 10:26:35 pm »
Ja wiem tylko tyle ze nie moglabym tego nikomu zrobic ani pomoc... Nie mogl bym, nawet gdyby ta osoba bardzo cierpiala.
62
Życie a wiara / Odp: Mój chłopak nie chce się ze mną ożenić
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anzelika dnia Kwietnia 13, 2015, 10:25:20 pm »
Przede wszystkim nie warto z nimi wałkować tego tematu... jak zaczynasz naciskać to oni zazwyczaj nie chcą... tacy właśnei są... faceci.
63
Życie a wiara / Mieszkanie z teściami przed ślubem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anzelika dnia Kwietnia 13, 2015, 10:24:22 pm »
Ja prosta dziewczyna z małej miejscowości po technikum a On wielki Pan biznesmen kierujący dużą firmą z branży budowlanej. Chłopak po studiach. Poznaliśmy się gdy pojechałam do miasta i szukałam pracy. Sprzedaje u nich w sklepie. Zakochał się we mnie. On mieszka z rodzicami, nowy dom... sorki raczej willa: dżakuzi, salon, jadalnia, taras.

Jego matka zaproponowała bym zamieszkała u nich. Akceptuje mnie, mimo różnicy poziomów. Oni: nowy Mercedes, wakacje na Karaibach, moi rodzice: ciągnik Ursus, wakacje na polu...

Czy wypada?

Ślubu nie mamy, choć on obiecuje że się ze mną ożeni jak się sam wybuduje. Fundamenty już są :]
64
Życie a wiara / Odp: Czy warto mieszkać z teściami?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez witek24 dnia Kwietnia 13, 2015, 10:17:39 pm »
Jeśli są to przyjaźni ludzie i akceptują związek to nie ma żadnego problemu. Warto jednak by dać coś od siebie i nie być / nie czuć się pasożytem w tym mieszkaniu/domu...
65
Życie a wiara / Odp: Czy choroba jest karą za grzechy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez witek24 dnia Kwietnia 13, 2015, 10:15:18 pm »
A jeśli ktoś pił dużo i zapadł na chorobę wątroby? Czy to kara boża?
66
Życie a wiara / Czy emigracja to grzech?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez witek24 dnia Kwietnia 13, 2015, 10:14:20 pm »
Kończę studia informatyczne i widzę, że z pracą jest bardzo trudno. Innymi słowy praca jest, ale za 2000 zł na rękę bardzo często na umowę o dzieło, która nie da mi w przyszłości ani grosza emerytury.

Chciałbym mieć gdzie mieszkać, obecnie dzielę swój pokój z dwójką młodszego rodzeństwa, mieć dzieci, żonę.

Niestety tu jest to bardzo trudno osiągnąć.

W mojej rodzinie wszyscy bardzo niepochlebnie wypowiadają się o ludziach, którzy emigrowali bo:

- opuszczają rodzinną ziemię
- nie wspomagają rodziny
- nie opiekują się starszymi rodzicami
- zrywają więzi z ludźmi których znają od dawna

Babcia mówi mi: emigracja, bój się Boga!

Czy waszym zdaniem emigracja, tam gdzie da się żyć to zdrada rodziny, własnej miejscowości, ojczyzny?

Moja mama mawia, że jakby wszyscy wyjechali to jakby wróg zrzucił bombę na miasto bo będzie tak pusto...
67
Na każdy temat / Odp: szukam kawalera 37-42 lat z kraju wsi zagranicy na stałe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez walczyk dnia Marca 12, 2015, 01:40:39 pm »
Polecam stronę http://betania.pl, jest to miejsce umożliwiające osobom samotnym - myślącym o zawarciu małżeństwa sakramentalnego - znalezienie przeznaczonej im osoby.
68
Na każdy temat / Co sądzicie o eutanazji?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kinia dnia Lutego 15, 2015, 09:52:49 pm »
Co sądzicie o eutanazji? Czy można zakończyć życie innego człowieka, jeśli ten cierpi i prosi o skrócenie cierpień? Czy ludzie mają prawo przerywać życie? Czy tylko Bóg może je odbierać?

Gdzie przebiega granica eutanazji? Czy jeśli starszy, schorowany człowiek obumiera w szpitalu i lekarze nie robią wszystkiego co w ich mocy bo to i tak starszy człowiek i "musi na coś umrzeć" mówimy o eutanazji czy jeszcze nie ma mowy o eutanazji?
69
Kościół Katolicki / Odp: Jak się nazywa wieczorna msza w Wielką Sobotę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lujza dnia Grudnia 28, 2014, 11:24:29 pm »
Witam ,mam takie pytanie jak się nazywa wieczorna msza w Wielką Sobotę?

Rezurekcja
70
Kościół Katolicki / Czy niepłacenie abonamentu to grzech?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lujza dnia Grudnia 28, 2014, 11:23:29 pm »
Abonamentu nigdy nie płaciłam i nie płacę. Nie mam TV choć czasami oglądam coś z ipla. A jeśli miałabym TV i oglądała. Czy uważacie że niepłacenie abonamentu to grzech?
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10