Autor Wątek: Portal randkowy dla katolików  (Przeczytany 1938 razy)

ewa.l

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Portal randkowy dla katolików
« dnia: Stycznia 08, 2014, 06:56:29 pm »
Mam 29 lat no i uznałyśmy z moją kochaną mamusią że najwyższy czas na ożenek. Miałam jedynie dwóch chłopaków, jednego gdy miałam 23 lata a drugiego 2 lata temu. Niestety znajomość nie układała się gdyż pierwszy mnie zostawił gdyż miał sprzeczny niż ja i Kościół Katolicki stosunek do współżycia przed ślubem a drugi: gdy doszło już do jakiś planów, ślubu okazał się być nieochrzczonym... i do tego kompletnie nie odczuwał takiej potrzeby!

Szukam faceta z zasadami, katolika, który chodzi do kościoła. Nie chce obiboka, któremu nie chce się chodzić do kościoła, nie przyjmuje księdza i nie chodzi do spowiedzi. Chce porządnego faceta, który kieruje się wartościami w życiu i nie traktuje dziewczyn jak przedmiot...

Stąd pomysł szukania na portalach randkowych. Jaka jednak pewność, że osoba z portalu nie okaże się kimś kto udaje porządnego a będzie zależeć mu tylko na kilku randkach? Obawiam się tego dlatego chciałabym poznać kogoś na portalu katolickim, jakie macie opinie dotyczące takich portali czy rzeczywiście są tam katolicy czy może tacy tylko co udają bo chcą zdobyć porządną dziewczynę a gdy zdobędą to zaponą o wartościach, które przecież dla nich nie mają najmniejszego znaczenia??

verka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Portal randkowy dla katolików
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 08, 2014, 06:57:10 pm »
Stąd pomysł szukania na portalach randkowych. Jaka jednak pewność, że osoba z portalu nie okaże się kimś kto udaje porządnego a będzie zależeć mu tylko na kilku randkach? Obawiam się tego dlatego chciałabym poznać kogoś na portalu katolickim, jakie macie opinie dotyczące takich portali czy rzeczywiście są tam katolicy czy może tacy tylko co udają bo chcą zdobyć porządną dziewczynę a gdy zdobędą to zaponą o wartościach, które przecież dla nich nie mają najmniejszego znaczenia??

Hmm... to są w ogóle katolickie portale randkowe???!?

witek.chrzescijanin

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Portal randkowy dla katolików
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 08, 2014, 06:58:22 pm »
Stąd pomysł szukania na portalach randkowych. Jaka jednak pewność, że osoba z portalu nie okaże się kimś kto udaje porządnego a będzie zależeć mu tylko na kilku randkach? Obawiam się tego dlatego chciałabym poznać kogoś na portalu katolickim, jakie macie opinie dotyczące takich portali czy rzeczywiście są tam katolicy czy może tacy tylko co udają bo chcą zdobyć porządną dziewczynę a gdy zdobędą to zaponą o wartościach, które przecież dla nich nie mają najmniejszego znaczenia??

Hmm... to są w ogóle katolickie portale randkowe???!?

oczywiście, że są osobiście znam nawet parę, która się poznała w taki sposób choć uważam że poznawanie kogoś przez internet to bardzo ryzykowna sprawa i generalnie odradzam...

sabbina

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Portal randkowy dla katolików
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 08, 2014, 07:02:46 pm »
oczywiście, że są osobiście znam nawet parę, która się poznała w taki sposób choć uważam że poznawanie kogoś przez internet to bardzo ryzykowna sprawa i generalnie odradzam...

Jak to odradzasz? Masz złe doświadczenia? Ja w internecie poznałam wiele ciekawych ludzi!! Ciekawych i wartościowych z którymi mogłam porozmawiać o moich zainteresowaniach. Wiele z nich było również dobrymi katolikami!

ewa.l

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Portal randkowy dla katolików
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 08, 2014, 07:05:31 pm »
heh własnie zapisałam się do takiego portalu ciekawe czy znajdę kogoś wartościowego:D

donata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Portal randkowy dla katolików
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 12, 2014, 02:21:00 pm »
Kiedyś sama założyłam sobie konto na takim portalu. Poznałam fajnego faceta (przynajmniej taki mi się wydawał wtedy), rozmawialiśmy na różne tematy i było ogólnie interesująco. Jednak jak przyszło do spotkań, okazało się że... on specjalnie szuka dziewczyn na takich portalach żeby móc "zaliczyć" dziewicę. Jak zaczeliśmy się spotykać on bardzo szybko chciał mnie zaciągnąć do łożka. Może tylko ja miałam takiego pecha jeśli chodzi o takie portale.

racjonalista

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Portal randkowy dla katolików
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 02, 2014, 09:11:58 am »
Mam 29 lat no i uznałyśmy z moją kochaną mamusią że najwyższy czas na ożenek.

Pierwsza sprawa nie mieszaj rodziców do związku bo dobrą żona nigdy nie będziesz.

matiko336

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
  • Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Odp: Portal randkowy dla katolików
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 07, 2014, 03:43:47 pm »
Wow... dzięki za fajną ciekawostkę. Nawet nie wiedziałem , że takie coś istnieje.

martynka20

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Portal randkowy dla katolików
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 08, 2014, 09:09:13 pm »
polecam takie portale, znam osoby ktore dobraly sie idealnie na takim portalu i sa szczesliwe nie dlugo sie pobieraja

ewa.l

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Portal randkowy dla katolików
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 09, 2014, 07:22:18 am »
Mam 29 lat no i uznałyśmy z moją kochaną mamusią że najwyższy czas na ożenek.

Pierwsza sprawa nie mieszaj rodziców do związku bo dobrą żona nigdy nie będziesz.

Heh, mamusi i tatusia nie zmienię a sam wiesz ile jest kłótni pomiędzy teściami a mężem... lepiej żeby po prostu do siebie pasowali.